Зеленський підписав закон про ввезення інноваційних ЗЗР

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 4 Закону України« Про пестициди і агрохімікати »щодо ввезення пестицидів на митну територію України (№2289).

Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради України.

Законом удосконалено окремі положення щодо регулювання ввезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів, використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, надана можливість застосування, зберігання, торгівлі, реклами та перевезення залишків препаратів протягом двох років після закінчення терміну їх реєстрації.

Також законом розблоковано ввезення зразків інноваційних засобів захисту рослин для наукових досліджень і державних випробувань.

Крім того, зі статті 4 Закону України «Про пестициди і агрохімікати» виключена норма, згідно з якою, обов’язковою умовою ввезення і застосування в Україні дослідних партій пестицидів, які використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, є документальне підтвердження їх державної реєстрації в країні, де вони виробляються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *