Зеленський підписав закон про фінансування Мінагрополітики

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про зміни до державного бюджету на 2021 рік щодо фінансування Міністерства аграрної політики і продовольства, повідомляє прес-служба глави держави.

Щоб забезпечити фінансування міністерства, підписаний президентом закон “Про внесення змін до додатка № 3 і № 4 до закону України” Про державний бюджет України на 2021 рік “№ 1393- ІХ, вносить зміни до держбюджету і встановлює фінансування Мінагрополітики в розмірі 6,8 млрд грн.

Відповідно, фінансування Мінекономіки зменшується на 6,4 млрд грн, а Міністерства захисту навколишнього середовища і природних ресурсів – на 434 млн рн.

Крім того, від Мінекономіки до Мінагрополітики перерозподіляються обсяги надання та повернення кредитів фермерським господарствам в сумі 50 млн грн. Це дозволить забезпечити діяльність Мінагрополітики.

Кабінет міністрів за місяць з дня набрання чинності законом повинен забезпечити передачу будівлі за адресою: вулиця Хрещатик, 24 в Києві Міністерству аграрної політики і продовольства України.

Також на 10 млн грн збільшено фінансування Міністерства культури і інформаційної політики України за рахунок зменшення на відповідну суму видатків Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *