ЗАЗ оголосив про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для українського ринку

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ), що входить в корпорацію “УкрАВТО”, починає виробництво автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку на своїх потужностях в Запоріжжі.

Як повідомила прес-служба корпорації в четвер, перед початком проекту ЗАЗ пройшов масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault, на заводі розгорнута система стандартизації якості Renault-Nissan-Mitsubishi Alliance – Alliance Production Way.

За оцінкою корпорації, проект стане сильною ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні.

“Український ринок має для нас високий потенціал завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди” Зроблено в Україна “будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи Renault”, – цитує прес-служба директора Groupe Renault Export (Регіон Євразія) Макса Міссану.

За словами голови правління ЗАЗу Миколи Євдокименка, локалізована збірка на заводі дозволяє залишатися в безпосередній близькості від клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку.

У прес-службі агентству “Інтерфакс-Україна” не уточнили моделі автомобілів, які планується випускати, пообіцявши надати всі подробиці проекту пізніше.

Французька автомобілебудівна корпорація Renault Group Входить в Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi. Зокрема, до складу групи Renault входить російське АТ “АвтоВАЗ”, і з січня 2017 року Lada є брендом групи.

ЗАЗ – найбільший автомобілебудівний завод, що має потужності для повномасштабного виробництва автомобілів.

Як повідомлялося, в зв’язку з економічною недоцільністю і під час відсутності державних програм стимулювання автомобілебудування ЗАЗ в 2018 році припинив випуск легкових автомобілів, з виробництва яких багато років був лідером в країні.

За даними асоціації “Укравтопром”, за січень-липень 20120 року випустив лише 26 автобусів (за той же період 2019 року – 40 автобусів і 7 комерційних авто).

“УкрАВТО” зареєстровано в 1992 році. Володіє контрольним пакетом акцій ЗАТ “ЗАЗ”, польського автозаводу FSO. У структуру корпорації входить близько 400 автосервісних підприємств у всіх містах України, дистриб’юторські і дилерські компанії провідних автомобільних брендів. Власником корпорації є Таріел Васадзе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *