Завод з виробництва кормових добавок на Львівщині запустять вже в майбутньому році

Запуск виробничого комплексу Feednova по виготовленню високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів запланований в Буськ Львівка області заплановано на перший квартал 2021 р

Про це розповів голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі в інтерв’ю «Новому часу».

«Ми плануємо запускати завод в м Буськ в дві черги. Перша черга – в першому кварталі 2021 року. Друга – до кінця наступного року », – розповів він.

Як зазначається, після виведення на повну потужність завод буде переробляти 70 тис. Т сировини і видавати 30 тис. Т готової продукції.

«Що стосується обсягів, то все буде залежати не від устаткування і налагодження, а від того, наскільки швидко ми відпрацюємо договору з постачальниками. Восени ми збираємося відправляти до Європи на навчання своїх фахівців, щоб вони знали, як правильно забезпечувати логістику та зберігання сировини і готової продукції. Я впевнений в тому, що ринок готовий. Ми провели безліч переговорів, і тепер все просто чекають, коли ми запустимо виробництво », – додав він.

Продукцію продаватимуть як на внутрішньому ринку, так і на експорт.

«Зараз Україна імпортує такі високопротеїнові продукти у великій кількості. І це як раз говорить про те, що навіть в Україні це затребуваний продукт. Ми будуємо завод з максимально якісним обладнанням, тому у нас немає обмежень по ринках збуту. Ми дивимося на Європу, але самим швидкозростаючим ринком є ​​Азія. У нас вже є попередні домовленості про продаж продукції з трейдерами, але в підсумку ми хочемо достукатися до кінцевого споживача і отримати максимальну ціну », – уточнив він.

Для довідки: раніше українська група компаній «Ефективні інвестиції» і голландська компанія Mada Participations BV оголосили про початок будівництва виробничого комплексу Feednova по виготовленню високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів в місті Буськ (Львівська область). Інвестиції в завод складають $ 20 млн.

У квітні 2020 року в число інвесторів проекту увійшла українська інвестиційна компанія UMG Investments, також має великий досвід в реалізації проектів в області переробки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *