Завод Вітмарк сертифікованих як органічний виробник

Компанія «Вітмарк» (Vitmark) в липні почала випуск органічного дитячого пюре під брендом «Чудо-Чадо».

Про це йдеться в собщений компанії.

«Дві пюре-новинки« Пюре органічне яблучно-бананове »і« Пюре органічне з яблук і чорної смородини »виготовляються з українських органічних яблук, перероблених на потужностях Одеського консервного заводу дитячого харчування (ОКЗДХ)», – йдеться в повідомленні.

Відзначається, з липня 2021 року виробництво ОКЗДХ сертифіковане ТОВ «Органік стандарт» на відповідність вимогам стандарту міжнародних акредитованих органів сертифікації з органічного виробництва (МАОС), еквівалентного Регламентів Європейського союзу.

Це означає, що ОКЗДХ отримав дозвіл на випуск органічних пюре під ТМ «Чудо-Чадо» з правом розміщувати на маркуванні статус продукту ORGANIC з нанесенням знака у вигляді листочка з білих зірочок (стилізованого під прапор ЄС) на зеленому тлі. Знак розташований в нижньому лівому куточку упаковки, уточнили в компанії.

«Органічне пюре для дітей – це важлива інновація, як для виробника, так і для категорії локального дитячого харчування, – говорить комерційний директор компанії Vitmark Денис Барляєв. – Раніше в Україні подібний продукт був доступний виключно від зарубіжних виробників. Фахівці ОКЗДХ не тільки розробили рецептуру і запустили виробництво, а й налагодили на власних потужностях переробку українських органічних яблук. Органічне пюре від «Чудо-Чадо» відповідає запитам найвимогливіших мам, адже це органічний продукт від українського виробника зі збалансованим складом: тільки фрукти і ягоди, нічого зайвого! »

Органічне пюре виробляється зручними м’якими упаковці, місткістю 90 г з кришкою, що загвинчується, ціна в роздробі становить близько 27 грн, що істотно нижче подібної продукції, що імпортується з-за кордону.

Для довідки: Компанія «Вітмарк-Україна» створена в 1994 році на базі Одеського заводу дитячого харчування. Компанія є лідером на українському ринку за обсягами продажів в категорії фруктово-овочевих соків і пюре для дитячого харчування і одним з лідерів в категорії соків і нектарів. Продуктовий портфель «Вітмарк-Україна» орієнтований на сучасне здорове харчування і включає популярні торгові марки Jaffa, «Наш сік» ОКЗДХ, «Чудо-Чадо», Aquarte, Nestea і Vega Milk.

Компанія експортує свою продукцію в більш ніж 25 країн. Якість і безпека продукції сертифіковані за стандартами ISO 9001 та ISO 22000.