Завод в Дніпрі навесні запустить в масове виробництво біорозкладні пакети

Компанія «Новіс» (р.Дніпро) розробила і сертифікувала за міжнародними стандартами пакети, які розкладаються за 90 днів. У масове виробництво розробку планують запустити вже навесні.

Про це повідомив керівник підприємства Андрій Береза ​​в інтерв’ю ІА «Міст-Дніпро».

«Протягом перших 3-х років (існування компанії – ред.) Ми продавали пакети різних компаній, були дистриб’юторами. Однак, 7 років тому все змінилося і ми відкрили власне виробництво. Ми прийшли до цього, тому що зрозуміли, що необхідно відповідати за якість продукції, що продається. Реалізуючи чужий продукт, ти, не бачачи процесу виробництва, не можеш відповідати за його якість », – пояснив Береза.

За його словами, ідею про біоразлагающейся пакетах побачили на виставці в Німеччині 3 роки тому. Це були пакети з картопляного крохмалю, але для їх переробки потрібні індустріальні компостні приміщення. Команда фахівців підприємства почала розробляти пакети, які розкладаються в домашніх умовах.

«Ми можемо з упевненістю заявити, що наші пакети на 100% біорозкладані і компостуються в домашніх умовах. Вони розпадаються на біологічні речовини і в подальшому можуть використовуватися як добрива. З цього стандарту наше підприємство – перше в Україні, яке почало виробляти подібний продукт, і це важливий крок до екологічної усвідомленості », – розповів він.

Офіційно запустити у виробництво новий продукт на заводі компанії «Новіс» в р.Дніпро збираються вже навесні нинішнього року.

«Зараз ми вже готові представити нову продукцію заводу« Новіс », і нам дуже цікава зворотна реакція. В ідеалі, хочеться налагодити модель дворівневої сортування відходів в Україні і довести користь використання біорозкладаних пакетів, щоб в подальшому не тільки побутові користувачі, але і великі підприємства користувалися такою інновацією », – сказав Береза.

Для довідки: завод «Новіс» (р.Дніпро) є одним з лідерів на ринку виробництва пакувальних матеріалів і пакетів. Підприємство виробляє тільки екологічно чисту і безпечну продукцію, яка пройшла обов’язкову сертифікацію. Сертифікат за стандартом OK compost HOME підприємство отримало 15 жовтня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *