Завод Пан Курчак завершує сертифікацію по ISO

ТОВ «Агротехніка», що входить до групи компаній Risters Group ( «Пан Курчак»), завершує процес впровадження системи управління якістю на відповідність ISO 9001: 2015 і системи управління безпекою харчових продуктів на відповідність ISO 22000: 2007.

Як говориться в повідомленні компанії, ці системи на підприємстві почали впроваджувати ще в 2019 році.

«Самі сертифікати, видані при впровадженні двох вищезгаданих систем, дійсні до 2022 року. І щороку ТОВ «Агротехніка» проходить наглядовий аудит на відповідність сертифікованим системам. Тобто фактично підприємство надає докази, що системи там працюють успішно і з дотриманням вимог, підприємство здатне і надалі виробляти безпечну і якісну продукцію, а небезпечний продукт своєчасно виявляється і приймаються відповідні заходи на постійній основі для запобігання подальшого виготовлення такої продукції », – йдеться в повідомленні.

На підприємстві пояснюють: сертифікати, видані при впровадженні систем, підтверджують те, що організація процесів на виробництві відбувається таким чином, щоб не становити загрози харчовим продуктам.

«Додамо, що процес впровадження систем управління якістю та управління безпекою харчових продуктів триває. Адже цю ініціативу ще повинні реалізувати на елеваторі «Несвіч». У свою чергу, ці норми вже впроваджені на Турійському та Локачинському комбікормових заводах, елеваторах «Турійськ» і «Михайлівка», – додали в компанії.

Для довідки: Агропромислова група «Пан Курчак» заснована в 2001 р До її складу входять Західна аграрна компанія (вирощування зернових та технічних культур), «Агротехніка» (виробництво і реалізація комбікормів), «Агідель» і птахокомбінат «Губин» (вирощування курчат бройлерів, виробництво м’яса птиці), «Віра-1» (вирощування свиней), «Нововолинський м’ясокомбінат» (переробка свинини).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *