Завод Ostchem збільшив випуск аміачної селітри майже в 3 рази

ПрАТ «Сєвєродонецький Азот» (Ostchem) за 11 місяців 2019 р випустив 319,94 тис. Тонн аміачної селітри, 1,52 тис. Тонн аміаку водного технічного, 9,96 тис. Тонн КАС (карбамідо-аміачна суміш) і 256, 16 тис. тонн неконцентрованої азотної кислоти.

Про це йдеться в повідомленні Group DF, передає ІА «АПК-Інформ».

«У цьому році підприємству вдалося частково відновити виробництво мінеральних добрив на давальницькій сировині. Ми виконали виробничий план. За базовим продукту – аміачну селітру – у нас зростання обсягів виробництва майже в три рази. Друге, дуже важливе для нас подія року – монтаж установки по отриманню рідких добрив КАС. Ми збільшили обсяги виробництва КАС. Наша стратегія залишається незмінною – «підлаштовувати» виробництво під попит: у цьому році ми виробляли те, що найбільшим попитом, виходячи з наших виробничих можливостей, цінової кон’юнктури ринку добрив і цін на основну сировину, необхідне для виробництва добрив », – розповів голова правління підприємства Леонід Бугаєв.

Крім того, за 11 місяців підприємство вклало в модернізацію та капітальні ремонти більше 32,35 млн грн. Більша частина інвестицій була спрямована на забезпечення надійного функціонування всіх технологічних комплексів.

Для довідки: в групу Ostсhem, що належать Group DF Дмитра Фірташа, входять три хімічних заводи ВАТ «Азот» (Черкаси), ПАТ «Рівнеазот», ВАТ «Сєвєродонецьке об’єднання« Азот ». Підприємства виробляють добрива і хімічну продукцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *