Завод на Черкащині почав виробляти кукурудзяна олія

ТОВ «Красногорський маслозавод» розширює перелік культур, які запускає в переробку. До насіння соняшнику і ріпаку додали тепер і кукурудзу.

Як говориться в повідомленні Черкаської облдержадміністрації, із зернової будуть робити масло і переробляти на корм для домашніх тварин.

«Переробка кукурудзи – це інші ринки збуту і нові економічні умови, можливості, що вимагають від нас диверсифікації роботи підприємства, щоб ми і далі пропонували якісну і натуральну продукцію», – прокоментував власник заводу Віктор Полозов.

Більшість своєї продукції підприємство експортує в країни Європи, Азії та Близького Сходу. Все виробництво сертифіковане і екологічно.

«Тут застосовують нові технології на виробництві, дозволяють диференційовано підходити до сировинної бази, кінцевого продукту, що дозволяє підлаштуватися під зміни ринку», – зазначив перший заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов.

Для довідки: ТОВ «Красногорський маслозавод», розташований в с. Антипівка, Золотоніського району Черкаської області, був введений в експлуатацію в 2011 р Підприємство включає в себе: елеватор з приймання, сушки, очищення та зберігання олійної сировини з одноразовим зберіганням 30 тис. Т; цех по переробці сировини з річною потужністю 11 тис. т масла зі сховищем в 500 т готової продукції та 600 т побічного продукту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *