Завод Кобзаренко побудує нову виробничу площадку в Польщі

Компанія «Завод Кобзаренко» почне будівництво нового виробничого майданчика в Польщі з 1 липня 2021 р

Про це повідомляє AgroRobota.com.ua.

Директор компанії «Завод Кобзаренко» Анатолій Кобзаренко зазначив, що на польському підприємстві вже працює 30 осіб – 7 поляків і 23 українця.

«У Польщі ми отримали € 2,3 млн інвестицій, освоїли їх, а недавно виграли грант на € 2 млн. Тому будуємо нові майданчики. З 1 липня починаємо будівництво ще одного цеху, на яке отримаємо € 2 млн безоплатної допомоги. Також придбали землю, щоб розширювати виробництво », – розповів він.

Відзначається, що на заводі в Польщі все верстати абсолютно нові. Завдяки такому обладнанню зростає продуктивність праці. Крім того, завод почав систему прямих продажів без залучення дилерів. За словами Анатолія Кобзаренко, поляки навіть тракторами приїжджають і забирають виготовлені причепи.

Згідно з повідомленням, крім закордонного розширення виробничих потужностей, в м.Ромни (Сумська область) вже в березні буде встановлена ​​лінія металочерепиці, а в травні – сендвіч-панелей.

«Це все нові робочі місця. Потім ще будемо шукати людей для послуг по установці. Ми їх навчимо і дамо можливість заробляти », – прокоментував Анатолій Кобзаренко.

Відзначається, що на «Заводі Кобзаренко» відбувається розширення, оновлення та будівництво нових потужностей.

«В даний час отримали автоматизований зварювальний апарат. На зустрічі з головним інженером думатимемо, де його розмістити. Але це не для того, щоб скоротити кількість працівників. Робочі місця є і будуть, тому що ми виходимо на нові ринки і нарощуємо обороти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *