Завод Добродія повністю переведуть на альтернативну енергію

В Agricom Group було ухвалено рішення перевести завод, який виготовляє продукцію під ТМ «Добродія» та San Grano, на повне використання альтернативних джерел енергії.

Про це розповіла директор «Добродія Фудз» Ірина Брославцева у коментарі UBR.ua.

«Наша біокотельна використовує лушпиння вівса та відходи третьої категорії із зерноочисних машин. В результаті їх спалювання утворюється технологічна та побутова пара, яка використовується як при виробництві, так і для обігріву приміщень», — пояснила вона.

Сьогодні підприємство не використовує у виробничих процесах природний газ, а частка електроенергії у собівартості продукції не перевищує 5%. Повністю виключити газ з виробництва вдалося на початку жовтня 2021 року, коли компанія перевела сушарку елеватора на тверде паливо.

Крім того, Ірина Брославцева повідомила, що наступного року заплановано перший етап проекту щодо впровадження сонячних батарей на підприємстві.

Довідка: ТМ «Добродія» — один із лідерів серед виробників вівсяних пластівців в Україні. Продукція ТМ “Добродія” виробляється на повністю автоматизованому сучасному виробничому комплексі в Чернігівській області. Це одне з найбільших підприємств з виробництва пластівців із зернових культур та продуктів на їх основі у Європі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *