Завод A’SPIK group підтвердив якість продукції

Старокостянтинівський цукровий завод A’SPIK group успішно пройшов щорічний міжнародний аудит на відповідність своєї продукції вимогам системи менеджменту безпеки харчових продуктів FSSC 22000 версії 4.1.

Як говориться в повідомленні компанії, Food Safety System Certification є найбільш вичерпної схемою управління безпекою та якістю харчових продуктів в світі, адже об’єднує вимоги таких визнаних міжнародною спільнотою стандартів як ISO 22000: 2018, ISO / TS 22002-1: 2009 (PAS 220) і HACCP.

У A’SPIK group відзначають, що контроль за дотриманням цукровиробників норм сертифікації здійснюють уповноважені іноземні компанії. Для цього завод відвідують незалежні аудитори, які вивчають виробничий і технологічні процеси, знайомляться з результатами досліджень готової продукції.

Зокрема, в цьому році на Старокостянтинівський цукровий завод відвідали представники TUV SUD Management Service GmbH.

«Контролери отримали повний доступ до протоколів досліджень і результатів аналізів, які доводять, що” солодкий продукт «з території Хмельницької області не містить ГМО і ніяких шкідливих домішок для життя і здоров’я людини. За результатами перевірки незалежні аудитори в черговий раз підтвердили відповідність цукру, виробленого в Старокостянтинові, високим міжнародним і європейським стандартам – схемою FSSC 22000 версії 4.1 », – розповідає начальник відділу сертифікації A’SPIK group Ольга Сторожук.

Як відзначають в компанії, сертифікація дозволить підтвердити качетсов продукції, що постачається як на європейський ринок, так і всередині України.

Для довідки: A’SPIK group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернової групи, сої, кукурудзи, а також тваринництвом. ТОВ «Староконстантіновсахар» і ПАТ «Шепетівський цукровий комбінат», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому. Підприємства виробляють 5% загального державного обсягу цукру, що дозволило увійти в ТОП-5 найбільших виробників цукру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *