Заснований українцем стартап з контролю продуктивності співробітників залучив $ 1,2 млн

Американський стартап Performetry, який розробляє HR-платформу для IT-компаній і співзасновником якого є українець Денис Грабчак, в ході останнього раунду привернув 1,2 млн доларів інвестицій.

Як повідомляє Forbes, в операції взяли участь венчурний фонд AltaIR Capital Ігоря Рябенького, інвесткомпанія AltaClub і приватні інвестори – “топ-менеджери Google, Cisco, LinkedIn, DropBox, DocuSign, Salesforce, Facebook, Lyft і Uber”. Інші подробиці про інвесторів компанія не розкриває.

Розроблюваний сервіс розрахований на технологічні компанії зі штатом від 100 до 3000 чоловік, з його допомогою можна відстежувати безліч параметрів – від емоційного стану співробітників до їх включеності в робочі процеси і комунікації. Performetry покликаний стати “гейміфіцірованним віртуальним офісом” для співробітників компаній.

Платформа може відстежувати продуктивність персоналу, збираючи інформацію з робочих інструментів, опитувань і корпоративних соціальних мереж. Підключити її можна буде до електронної пошти, мессенджерам і сервісів організації робочого процесу, включаючи Zoom, Gmail, Slack, Mattemost, MS Teams і Google Workspace.

Сервіс працює за передплатою, вартість якої залежить від числа підключених співробітників і тривалості договору. Залучені інвестиції компанія має намір направити на розвиток нового продукту.

Стартап Performetry був заснований в 2019 році вихідцями з України та Росії Денисом і Оленою Грабчак, що займали раніше керівні посади в Google і Facebook.

Зокрема, Денис Грабчак працював в глобальному офісі Google, де відбирав стартапи в акселератор компанії, а також керував бюджетом Google Cloud. Пізніше він запустив програму для стартапів Platfrom F в ірландському підрозділі Facebook.

Олена Грабчак займалася digital-стратегією в російському онлайн-банку Тінькофф Банк і працювала в інтернет-магазині “Enter Связной”. Пізніше вона перейшла в глобальний офіс Google в Дубліні, де відповідала за роботу з клієнтами на ринках, що розвиваються.