Заморожені ягідні напівфабрикати з’являться в фастфудах і кав’ярнях

Споживання ягід в стандартному форматі в Україні дуже невелика, тому необхідно шукати нові форми реалізації ягідної продукції.

Про це розповів інвестиційний банкір, власник ягідної компанії S.B. Frozen Foods і Головний радник з інвестиційних питань Український плодоовочевий асоціації Андрій Жуков, йдеться в повідомленні УПОА.

Наповнити ринок асортиментом цілком реально і для ягід, впевнений він, маючи намір ввести в Україні нові ягідні тренди.

Тренд в Європі, Америці та, сподіваюся, скоро в Україні це заморожені напівфабрикати з фруктів і ягід. З яких швидко і якісно вийдуть нові смачні, а головне корисні кондитерські вироби і досить насичений асортимент різних напоїв.

«Для цього ми активно спілкуємося з французькими кондитерами – в Європі вони зараз номер один в кулінарних ідеях. Кілька спільних проектів вже на виході, з рецептами, майстер-класами на You Tube, а головне, ми всіх їх пробуємо перед виходом на ринок і хочу вам зізнатися, ой як смачно виходить. Зараз ми активно шукаємо партнерів по реалізації нашої продукції в мережах швидкого харчування, логістів. Спілкуємося з АЗС, торговими мережами, ресторанами, кафе, пропонуючи класний напівфабрикат з натуральних ягід і фруктів », – каже Андрій Жуков.

На його думку, компаніям, які займаються переробкою свіжої та замороженої продукції, необхідно рухатися в цьому напрямку і просувати цей тренд.

«Багато продуктів з ягід імпортуються в Україну, кінцева вартість яких явно вище, ніж готові запропонувати вітчизняні виробники. Фрукти, ягоди – все це наше, українське, все це поруч росте, але цим треба займатися. Ця ніша переробки може принести досить вагомий прибуток », – впевнений власник компанії S.B. Frozen Foods Андрій Жуков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *