Закупівельні ціни на свинину додали 6%

Ціни на свиней забійних кондицій після тритижневого зниження змінили напрямок руху на кордоні сезонів.

Про це йдеться в повідомленні Асоціації свинарів України.

«Друга половина травня відзначилася істотним ослабленням цін закупівлі, однак торги минулої п’ятниці виявилися успішними для вітчизняних свиногосподарств. Так, товарні партії для реалізації в перший тиждень літа «розписали» на 1,5-3 грн / кг дорожче за попередню. Провісниками позитивних цінових коливань в кінці травня служили сигнали пожвавлення ринкової активності: постачальники свинини в живій вазі відзначили підвищений попит з боку заготівельників, які зверталися за додатковими обсягами серед тижня », – відзначають аналітики.

Пожвавлення серед закупівельників направило чашу терезів на користь виробників, тому більшість з них на цьому тижні реалізують свинину по 41,5-43 грн / кг. Середня ринкова відмітка зупинилася на рівні 42,1 грн / кг, що на 2,5 грн / кг або більше 6% вище попереднього тижня.

«Традиційне ослаблення цін після Пасхи в цьому році було менш тривалим ніж зазвичай – три тижні проти традиційних чотирьох-шести. Однак це частково пов’язано і з більшою амплітудою цінових коливань: так, буквально за два тижні ціни втратили майже 15%, тоді як в попередні роки спадний рух було більш тривалим і поступовим », – коментують аналітики асоціації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *