Zakaz.ua запускає доставку з ринків: звідки вже сьогодні можуть привезти продукти

Український сервіс Zakaz.ua, що спеціалізується на доставці продуктів харчування, запускає в Києві доставку товарів з ринків.

Сервіс поки співпрацює тільки з ринком “Столичний” – замовити звідти можна продовольчі продукти або інші товари в необмеженій кількості. У майбутньому компанія планує залучити і інші ринки.

Відзначимо, що Zakaz.ua був заснований в 2010 році. Вона доставляє товари з Auchan, Novus, Metro, “Мегамаркета”, “Екомаркету”, Varus, City Market, Ultramarket, “Бджілки”. Сервіс працює в 15 містах України, а також в Молдові та Узбекистані.

Нагадаємо, сервіс в минулому році запустився в Миколаєві – жителі міста отримали можливість вибрати все необхідне з асортименту гіпермаркету METRO. Всього онлайн-вітрина налічує понад 18,5 тисячі одиниць товарів.

В Узбекистані сервіс запустився в листопаді минулого року. Першим ритейл-партнером компанії стала місцева торговельна мережа Makro. На даний момент асортимент на сайті makro.zakaz.uz становить 3 189 товарів, але вже найближчим часом жителям Ташкента будуть доступні для замовлень 8 639 позицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *