Закарпатська виноробня вкладе $ 2 млн у виробництво коньяків і шампанського

ТОВ «Виноробна компанія Шато Чизай» (Берегово, Закарпатської обл.) Планує зайнятися виробництвом ігристого вина, бренді і коньяків, інвестиції в запуск останніх двох продуктів складуть близько $ 2 млн.

Про це розповів власник і засновник компанії «Шато Чизай» Геннадій Гутман в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

«Ми плануємо випускати бренді і коньяки. Зараз займаємося проектуванням спиртосховища на 63 тис. Дал. Це буде абсолютно нова лінія і новий напрямок в «Шато Чизай». Будівництво заплановано на нашому заводі первинного виноробства, де здійснюється переробка винограду. Також ми плануємо випуск ігристого, ще одне наше новий напрямок. Планова ціна проекту по бренді і коньяків, орієнтовно, $ 2 млн », – повідомив він.

Запустити виробництво бренді і коньяку, при сприятливих умовах, в компанії планують в січні-лютому, ігристих вин – в 2021 році.

Незважаючи на COVID-19 в виноробної компанії продовжили відкривати нові ринки для своєї продукції, так, в 2020 році «Шато Чизай» розпочало поставки у Англію, Данію, підписали контракт на поставку з Японією, Норвегією і Мексикою.

«Зараз готуємо маленьку поставку, але це все одно дуже цікаво, в один з виноробних країв – Угорщину. У США, Канаду, Ізраїль, Австралію ми поставляємо наші вина вже кілька років. В цьому році ми відвантажили 50 тис. Літрів вина в Киргизію, це хороший і цікавий ринок », – зауважив засновник компанії.

Крім того, він уточнив, що «Шато Чизай» в нинішньому році завершила будівництво нового підвалу для витримки вин в дубових бочках і для зберігання колекційного вина в пляшках. Також планує реконструкцію великого виносховища – там будуть перебувати осередки для зберігання вина членів клубу «Шато Чизай» з необхідними умовами зберігання, оптимальним температурним режимом.

За словами Гутмана, на перспективу в «Шато Чизай» розглядають можливість закладки до 50 га виноградників, проте це не питання наступного року. Крім того, після закінчення пандемії в компанії планують зайнятися будівництвом готелю на виноградниках – на 40-45 номерів.

Для довідки: ТОВ «Виноробна компанія Шато Чизай» заснована в 1995 році в м.Берегово (Закарпатська обл.). Займається вирощуванням винограду, його переробкою і виробництвом вина. Має два заводи – первинного виноробства в с. Оросієво і вторинного виноробства в м.Берегово. У 2006 році компанія заклала виноградники в Берегово на площі 272 га.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *