Забудовники чекають напливу інвесторів у відділи продажу вже у березні: ціни одразу ж стрибнуть вгору

Активна фаза на первинному ринку житла розпочнеться з другої половини березня, коли на ринку почне реалізовуватись відкладений попит. Саме в цей час на первинному ринку після зимової паузи будуть помітні цінові зміни: зростання вартості житла складе в середньому 3%.

Такий прогноз UBR.ua зробив співзасновник та керуючий партнер INSPI Development Володимир Семенцов.

При цьому, додає він, найбільша цінова динаміка спостерігатиметься у якісних проектах, реалізація яких знаходиться на початкових стадіях будівництва.

З настанням весни та зі старту ділового сезону, після двох-трьох місяців відносного купівельного затишшя, інвестори повернуться на ринок підготовленими, і їх вибір буде повністю виваженим, усвідомленим, зауважує експерт.

“Ми очікуємо, що зростання попиту на первинному ринку житла у березні-квітні становитиме близько 10%, наблизившись до показників кінця грудня 2021 року”, – прогнозує Семенцов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *