Заборгованість населення України за житлово-комунальні послуги в березні-2021 скоротилася на 3,5% – Держстат

Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у березні 2021 року скоротилася на 3,5% до лютого і склала 71,5 млрд грн (без урахування електроенергії).

Згідно з даними Державної служби статистики (Держстат), в цілому в березні українці сплатили за житлокомпослуги 26,9 млрд грн, що склало 117,7% нарахованої за той місяць суми.

Заборгованість за поставлену електроенергію в березні склала 7,8 млрд грн.

Найбільш високий рівень оплати житлокомпослуг зафіксований в Івано-Франківській (164,7% суми нарахувань, за рахунок погашення боргів попередніх періодів), Полтавській (152,9%) та Закарпатської (152,7%) областях.

Найнижчий рівень оплати – в Херсонській, Донецькій, Луганській, Одеській, Кіровоградській областях і в Києві (91-100% суми нарахувань).

За даними Держстату, з початку року з населенням укладено 12,5 тис. Договорів про погашення реструктуризованої заборгованості за житлово-комунальних послуг на загальну суму 102 млн грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 61,1 млн грн.

Дані наведено без урахування анексованого Криму і Севастополя, а також частини тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *