За підсумками маркетингового року BEDNAR посилив свої позиції на українському ринку

Минулого тижня в Києві відбулася зустріч дилерів BEDNAR FMT в Україні. На зустрічі були присутні керівники, бренд-менеджери і маркетологи дилерів.

Про це пише Traktorist.ua.

Незважаючи на перешкоди пандемії COVID-19, представники всіх дилерів були присутні особисто: «Агроресурс», «АМАКО», «НФМ-Агро», Titan Machinery Ukraine. Представники компанії «Лан» були присутні онлайн.

Підсумки роботи 2020 року і плани на 2021 року оголосив через відеозв’язок власник компанії BEDNAR FMT Ладіслав Беднар.

Згідно з повідомленням, були обговорені питання маркетингу, сервісного обслуговування, запасних частин і багато іншого.

«Говорячи про попередні підсумки маркетингового року можна впевнено сказати, що позиції BEDNAR FMT на ринку України ростуть і зміцнюються, збільшується асортимент і кількість представленої продукції, зростає впізнаваність бренду, якість сервісного обслуговування і забезпечення запасними частинами клієнтів. Багато було зроблено і в маркетингу, зокрема, в цьому році проведено велику кількість демонстрацій, компанія взяла участь у всіх найбільших агрозаходу України », – наголошується в повідомленні.

Підсумком дилерської зустрічі стало нагородження кращих дилерів року: компанія «Агроресурс» стала кращим дилером з продажу техніки, компанія «НФМ-Агро» – з продажу запасних запчастин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *