З завтрашнього дня діють нові правила торгівлі з країнами СНД

Нові правила експорту та імпорту між Україною та країнами Союзу незалежних держав (СНД) будуть діяти з 13 квітня 2021 р

Як говориться в повідомленні Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, це пов’язано з втратою сили Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії, підписаного в 1993 р

«Торгівля товарами буде здійснюватися в рамках чинного законодавства України та з огляду на вимоги країн призначення, а також міжнародні вимоги і правила», – зазначають у відомстві.

Уточнюється, що з метою обговорення умов взаємного співробітництва і узгодження двосторонніх форм ветеринарних сертифікатів Госпродпотребслужба протягом 2020-2021 рр. провела переговори і консультації з представниками Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану.

В результаті були узгоджені двосторонні форми ветеринарних сертифікатів для експорту з України в Азербайджан, Білорусь, Казахстан, Молдову, Таджикистан, Туркменістан, ознайомитися з якими можна на офіційному вебпортале Госпродпотребслужби в розділі «Міжнародне співробітництво» за посиланням.

Триває робота над узгодженням форм сертифікатів на експорт до Вірменії, Узбекистан, Киргизстан. Після прийняття відповідних документів вони будуть опубліковані на вебпортале Госпродпотребслужби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *