З’являться безглютенові вівсяні пластівці Добродія Фудз

Компанія «Добродія Фудз» наприкінці січня успішно пройшла міжнародний аудит та отримала Сертифікат про відповідність продуктів харчування стандарту AOECS (безглютеновий стандарт для виробників).

«Добродія Фудз» — це єдина компанія в Україні серед виробників вівсяних пластівців, яка має такий Сертифікат та є ліцензованим виробником безглютенової продукції, говориться у повідомленні компанії.

«Щоб стати виробником безглютенових пластівців, треба було пройти ряд складних етапів — від оцінки ризиків до відпрацювання кожного процесу окремо та гарантовано отримати продукцію відповідної якості. Це була досить непроста задача, але наша команда професійно відпрацювала її в ланцюзі від поля до переробки», — прокоментувала директор компанії «Добродія Фудз» Ірина Брославцева.

Як повідомили в компанії, вже наприкінці лютого на заводі в Чернігівській області розпочнуть виготовлення нового продукту — вівсяних пластівців без глютену з цільного зерна «Gluten free» в лінійці WOWСЯНКА.

«Добродія Фудз» є безумовним експертом у виготовленні вівсяних пластівців, але й наші споживачі все частіше цікавляться питаннями корисного харчування та шукають рішення для різних потреб і запитів. Тренд на споживання безглютенових продуктів стає ще актуальнішим. Тож ми з гордістю можемо запропонувати WOWСЯНКу Gluten free — сертифіковані вівсяні пластівці без глютену найвищої якості», — поділилась маркетинг-директор компанії «Добродія Фудз» Юлія Габай.


Для довідки: ТМ «Добродія» — лідер серед українських торгових марок вівсяних пластівців. Продукція «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА (перші преміальні українські пластівці) виготовляється на повністю автоматизованому сучасному виробничому комплексі в Чернігівській  області. Це одне з найпотужніших підприємств із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі в Європі. 

Продукція заводу представлена в найбільших національних торгових мережах України, а також експортується до 39 країн світу (країн ЄС, Азії, Африки, США, Бразилії, Китаю, Індії, Китаю, ОАЕ та ін.). 

Реалізацію продукції «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА здійснює Торговий дім «Добродія Фудз», що входить до складу національної агропромислової групи Agricom Group. За результатами 2021 року Група увійшла до ТОП-50 кращих компаній України та ТОП-25 українських компаній-експортерів (рейтинги «Влада та гроші»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *