Європейська компанія оплатила 370 млн грн за земельну ділянку в 113 га на Оболоні в Києві

Товариство з обмеженою громадськістю “Лентімекс Україна” (100% дочірня компанія Lentimex spol. S r.o., Словаччина) 23 липня повністю виплатила 370 млн гривень акредитивній формі за земельну ділянку в Оболонському районі Києва.

Про це повідомила прес-служба компанії.

30 червня “Лентімекс Україна” на відкритих публічних електронних торгах в системі “Prozorro.Продажі” купила цю земельну ділянку у Фонду гарантування вкладів.

На придбаній земельній ділянці інвестор планує створити багатофункціональний простір з соціальної, культурної та розважальною інфраструктурою за європейськими стандартами. Дане простір стане унікальним поєднанням рекреації та міста. Загальна сума інвестицій в проект складе більше 500 млн євро.

Для успішної реалізації проекту група “Лентімекс” планує залучити локальних партнерів і вже сьогодні формує сильну професійну команду.

Нагадаємо, продану ділянку раніше належав Родовід Банку, що знаходиться в стані ліквідації. Земля була закладена НБУ під кредит рефінансування фінустанови.

ФГВЛ багато років намагався продати його і неодноразово виставляв на торги. Вперше він був виставлений на продаж ще 2 серпня 2018 року.