Єврокомісія вирішила переглянути торгову угоду з Україною

Європейська комісія схвалила рішення про перегляд торгових угод з рядом країн пан’європейського і середземноморського регіону, в тому числі, з Україною.

Про це в понеділок в Брюсселі на брифінгу повідомив представник прес-секретар Єврокомісії Даніель Феррі (Daniel Ferrie), пише «Інтерфакс-Україна».

«Європейська комісія схвалила ряд пропозицій з метою збільшити торгівлю ЄС і сусідніх країн в пан’європейському регіоні для того, щоб внести свій внесок в економічне відновлення. Сьогоднішні пропозиції мають на меті модернізацію преференційних торгових угод, загальна сума яких в 2019 році склала € 677 млрд »Бізнес, – анонсував він.

Феррі уточнив, що ці пропозиції стосуються «правил походження з тим, щоб зробити ці угоди більш гнучкими і більш вигідними для бізнесу».

«Це стосується таких країн, як Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія, Фарерські острови, Туреччина, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Палестина, Грузія, Республіка Молдова, Україна, Албанія, Боснія і Герцеговина, Північна Македонія, Чорногорія, Сербія та Косово », – перерахував представник ЄК.

Для довідки: раніше віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина провела діалог з українським бізнесом щодо питань поновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Група радників розпочала прийом пропозицій щодо необхідних змін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *