ЄС ввів нові вимоги до обробки аграрної продукції

Європейська Бізнес Асоціація звертає увагу українських аграріїв на рішення Євросоюзу щодо зниження максимально допустимого рівня залишків хлорпирифос і хлорпирифос-метилу в сільськогосподарської та харчової продукції.

Нові норми будуть застосовуватися як до продуктів харчування, виробленим в ЄС, так і до імпорту, і вступають в силу з жовтня 2020 року, повідомляє прес-служба ЕВА.

Як наголошується, починаючи з жовтня 2020 року заборонено ввезення в країни ЄС сільськогосподарської продукції, що містить залишки цих речовин більше 0,01 мг / кг.

Зазначено, що даний показник є надзвичайно низьким, що може значно ускладнити ввезення в ЄС продукції, при виробництві та зберіганні якої застосовувалися дані речовини.

Відомо, що хлорпирифос (іноді його називають хлорпирифос-етил) і хлорпирифос-метил – це інсектициди, які використовуються для боротьби з комахами-шкідниками на ряді культур. Хлорпирифос-метил також використовується для обробки зернових культур, що зберігаються на зернових складах, а також порожніх складів.

Зокрема, це стосується наступної продукції: зернові культури – ріпак, соняшник, соя і кукурудза; продукція животн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *