ЄС виділив Україні € 26 млн на земельну реформу і гранти для фермерів

Уряд України і Європейська комісія підписали Угоду на суму € 26 млн, які будуть спрямовані на підтримку розвитку сільського господарства і малого фермерства в Україні.

Відповідний документ у вівторок в Брюсселі в рамках засідання Ради Асоціації Україна-ЄС підписали віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба та європейської комісар з питань Європейської політики сусідства та розширення Олівер Варга, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У пояснювальній записці до документа зазначено, що метою підписання цієї Угоди є залучення допомоги ЄС для сприяння розвитку «більш інклюзивного та конкурентоспроможного аграрного сектора, орієнтованого на зростання і сталий розвиток малих і середніх фермерських господарств і малих і середніх підприємств».

Відзначається, що ця допомога ЄС буде спрямована на підтримку земельної реформи шляхом об’єднання державного земельного кадастру та державного реєстру майнових прав, реформи установ і системи землекористування. Крім того, ці кошти будуть сприяти проведенню інституційних та галузевих реформ в сфері сільського господарства та розвитку сільських територій.

Крім того, ці кошти будуть спрямовані на «зміцнення цільової ланцюжка вартості в сільському господарстві і забезпечення доступу малих фермерських господарств до фінансування шляхом введення грантових програм».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *