ЄІБ може виділити EUR300 млн кредит аеропорту “Бориспіль” на інвестплан

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) розглядає можливість виділення кредитної лінії в EUR300 млн держпідприємству “Міжнародний аеропорт” Бориспіль “на реалізацію інвестплану щодо вдосконалення інфраструктури та розширенню потужностей.

Як говориться в повідомленні банку, основні роботи включають реконструкцію злітно-посадкової смуги, розширення терміналу D, а також розширення і модернізацію системи обробки багажу та ряд інших пов’язаних з інфраструктурою робіт.

За даними фінустанови, ця операція покривається гарантією ЄС для позик ЄІБ за межами ЄС, а організатор робіт повинен забезпечити виконання будь-яких процедур закупівель відповідно до керівництвом ЄІБ зі закупівель та правилами держзакупівель ЄС.

У документі ЄІБ вказується, що загальна вартість цього проекту становить приблизно EUR669 млн, однак інші джерела співфінансування не уточнюються. Раніше Мінінфраструктури пропонувало ЄБРР брати участь у фінансуванні інвестплану “Борисполя”.

ДП “МА” Бориспіль “за 9 місяців 2019 року збільшив виручку на 7,8% – до 3 млрд 435,5 млн грн, наростивши чистий прибуток на 1% – до 1 млрд 382,9 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *