Єдина в світі: українська компанія пакує мед в тару з воску

Українська компанія MEDUSHA першої в світовій практиці стала розливати мед в баночки, виготовлені з бджолиного воску.

Про це розповів директор компанії MEDUSHA Андрій Горбонос в інтерв’ю SEEDS.

«Ми – нове слово в сфері українських подарунків. Україна знають за такими словами, як «сало», «горілка», по приголомшливою Петриківського розпису. І мед український знають, але знають просто мед. Таку продукцію, як наша, в усьому світі не робить ніхто. Крім нас і бджіл », – зазначив він.

Горбонос уточнив, що все те, з чого складається продукт компанії, не містить ніяких штучних елементів, створених людиною. Тут тільки мед і тільки бджолиний віск, який зберігає всі корисні властивості меду.

Також він розповів, як робиться тара.

«Створюємо спеціальні силіконові форми і в них відливаємо нашу продукцію з воску. У нас налагоджено виробництво. Віск перед відливом плавиться, очищається », – пояснив він і додав, що на 10 грам меду бджола дає 1 грам воску, так що віск – це ще і дефіцит.

Баночку, за словами горбоноса, можна використовувати повторно.

«Власне, з воском можна зробити все, що завгодно. Можна переплавити і зробити з нього свічку, створити косметологічне засіб на його основі. Ми ж рекомендуємо ці баночки не викидати – туди можна знову залити мед, або засипати цукор, або покласти варення. Або ж просто поставити туди олівці, ручки – і у вас на столі буде приємний і ароматний пенал », – додав він.

Компанія вже зробила поставки продукції в Іспанію, цікавляться також покупці з Арабських Еміратів, Ізраїлю, Канади та Франції. Крім того у компанії є сертифікат Kosher і Halal.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *