ЄБРР виділив “Астарті” $ 10 млн кредиту на поповнення оборотного капіталу

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділив агропромхолдингу “Астарта”, найбільший український виробник цукру, $ 10 млн кредиту на поповнення оборотного капіталу, який був затверджений в 2018 році.

Відповідно до прес-релізу банку в понеділок, кредит на два роки в розмірі $ 10 млн допоможе компанії в реалізації її планів, пов’язаних з впровадженням точного землеробства.

“Астарта” впроваджує ці сучасні сільськогосподарські технології з метою підвищення врожайності і скорочення використання мінеральних добрив на 15%. В рамках даного проекту компанія також пропонує спеціальну програму навчання для випускників шкіл і студентів, що бажають працювати в секторі агробізнесу “, – відзначили в ЄБРР.

“Астарта” – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в восьми областях України. До його складу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 230 тис. Га і молочні ферми з 24 тис. Голів великої рогатої худоби, сім елеваторів, біогазовий комплекс і завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ “Глобинський переробний завод”).

“Астарта” в 2019 році отримала EUR1,69 млн чистого прибутку проти EUR18,26 млн чистого збитку в 2018 році, виручка зросла на 20,4% – до EUR448,01 млн.

ЄБРР найбільший міжнародний фінансовий інвестор в Україні. З початку діяльності в країні банк взяв на себе зобов’язання по наданню майже EUR15 млрд в рамках 466 проектів.

ЄБРР запустив два Пакета солідарності у відповідь на кризу Covid-19 і планує направити всі свої бізнес-інвестиції в 2020-21 роках, загальний обсяг яких повинен скласти до EUR21 млрд, на подолання економічних наслідків цієї кризи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *