ЄБРР виділить Grain Alliance € 10 млн

Grain Alliance ( «Баришівська зернова компанія») отримає € 10 млн від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Фінансування буде спрямовано на збільшення потужностей прийому зерна і оновлення парку сільськогосподарської техніки, говориться в повідомленні компанії.

як зазначається, менш енерговитратні технології для польових робіт та теплогенератори зерносушарок, які працюють на біопаливі, сприятимуть продовженню екологічно сталого розвитку Grain Alliance.

«Ми пишаємося тим, що наша мета зменшити викиди парникових газів в атмосферу при одночасному збільшенні продуктивності власного виробництва отримала підтримку ЄБРР і Тайванської ФДР. Ця позика на 7 років також показує, що ми є довгостроковим інвестором зі стійкою спрямованістю на українське сільське господарство », – заявив голова правління Grain Alliance AB Йохан Дамно.

«Ця інвестиція дозволить нам виробляти і приймати більше зерна з меншим впливом на навколишнє середовище. Нові зерносушарки з біо-генераторами тепла дозволять нам приймати додаткові 170 тис. Т зерна протягом сезону. Ми впевнені, що інвестиція принесе користь нашим виробничим кластерам і місцевим громадам », – додав CEO Grain Alliance AB Євген Радовенюк.

Для довідки: Grain Alliance займається сільгоспвиробництвом на 50 тис. Га в 4-х областях: Чернігівській, Полтавській, Київській та Черкаській. Потужності з одноразового зберігання зернових і олійних складають 250 тис. Т, розташовані в Баришівці, Яготині, Березані, Пирятині, Ніжині та Ярмолинцях. 100% акцій української «Баришевскойзерновой компанії» належить шведській холдингової компанії Grain Alliance.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *