ЄБРР виділить Астарті додаткові $ 10 млн

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить ТОВ «Зерно-Агротрейд» агропромхолдинга «Астарта» додатковий транш кредиту на $ 10 млн на поповнення оборотних коштів.

Про це повідомив старший радник із зовнішніх зв’язків ЄБРР Антон Усов агентству «Інтерфакс-Україна».

Відзначається, що відповідне рішення рада директорів банку прийняв 2 вересня 2020 р

Як говориться в повідомленні ЄБРР, кошти створять додаткову подушку ліквідності для зниження загального ризику під час кризи COVID-19.

«Кредит буде фінансувати потреби в оборотному капіталі групи« Астарта », пов’язаному з операціями з переробки сільськогосподарської продукції, цукру і сої», – уточнюють в банку.

Кредит є додатковим траншем до виділеного в серпні 2018 року кредитом на $ 20 млн. Загальна вартість проекту становить $ 252 млн.

Для довідки: «Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *