ЄБРР прокредитує будівництво терміналу “Нової пошти” у Дніпрі

Європейський банк реконструкції і розвитку виділить 13 млн євро кредиту компанії “Нова пошта” на проект будівництва нового автоматизованого терміналу сортування посилок в Дніпрі.

Йдеться про корпоративне кредиті з переважним правом вимоги на суму до 13 млн євро, який нададуть у вигляді мультивалютної кредитної лінії, доступною для виплати в гривнях і євро, повідомили в ЄБРР.

Проект з будівництва автоматизованого терміналу – частина довгострокової стратегії зростання “Нової пошти”, який передбачає трансформацію її логістичної моделі для задоволення зростаючого ринкового попиту, оптимізації ланцюжка поставок і підвищення якості обслуговування клієнтів. Загальна вартість проекту становить 28,5 млн євро, з них 14 млн євро піде на проектування і будівництво терміналу, 11,9 млн євро – на покупку сортувальної лінії та іншого обладнання, і ще 2,6 млн євро – на непередбачені витрати, уточнили в банку.

Це вже другий кредит “Нової пошти” у ЄБРР на будівництво терміналів. Перший в 9,5 млн євро був в 2018 році. Тоді планували будувати Хмельницький інноваційний термінал. На сьогодні у компанії їх три: київський, хмельницький і львівський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *