ЄБРР продовжить підтримку малого і середнього бізнесу

Незважаючи на пандемію коронавируса Європейський Банк Реконструкції та Розвитку продовжує підтримувати малий і середній бізнес завдяки фінансуванню від Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.

Про це повідомила представник Група підтримки малого бізнесу ЄБРР в Україні Юлія Кревська під час вебінару «Ринок КНР після піку кризи: тенденції і можливості для українських експортерів».

«Не дивлячись на ситуацію, що склалася всі заплановані активності, які планували здійснювати і фінансувати, всі стандартні інструменти, якими ми володіємо і допомагаємо малому і середньому бізнесу поки намагаємося максимально перевести в онлайн-режим. Але ми готові повернутися до проведення всіх активностей в офлайн формат, як тільки це стане можливим », – зазначила Юлія Кревська.

За її словами, ніхто не очікував подібної ситуації, яка склалася сьогодні, але більшість почали раніше вчитися як адаптуватися до постійних змін. Тому, на її думку, зараз цей час потрібно використовувати для відпрацювання нових моделей і рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *