ЄБРР надав Кернелу $ 57 млн на поповнення оборотного капіталу

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надає кредит $ 57 млн ​​?? компанії «Керенел» на забезпечення закупівель, зберігання, транспортування та експорту сільськогосподарської продукції.

Кредит є частиною синдикованого фінансування на загальну суму $ 200 млн, організованого французьким інвестиційним банком Natixis, йдеться в повідомленні ЄБРР.

Як зазначається, нове фінансування допоможе «Кернел Груп» почати новий сезон з достатнім оборотним капіталом для закупівлі зернових і їх підготовки до експорту, використовуючи повною мірою свою недавно розширену інфраструктуру. Кредит також дозволить компанії продовжити і збільшити авансові платежі сільськогосподарським виробникам, що особливо важливо для забезпечення розвитку малих сільськогосподарських підприємств в Україні.

Крім того, в рамках співпраці з ЄБРР «Кернел Груп» взяла на себе зобов’язання посилити корпоративне кліматичне управління. Компанія почне розробляти кліматичну стратегію, визначить цільові показники декарбонізації, поліпшить розкриття пов’язаної зі змінами клімату інформації та управління кліматичними ризиками.

Для довідки: «Кернел» – найбільший в світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішній продаж соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *