ЄБРР надасть EUR10 млн українському виробнику кормів “Кормотех” на будівництво заводу в Литві

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалила надання великому українському виробнику кормів для домашніх тварин ТОВ “Кормотех” (Львівська обл.) Кредиту на суму EUR10 млн на будівництво нового заводу в Литві.

Відповідно до прес-релізу ЄБРР в середу, це фінансування є частиною більш широкої інвестиційної програми, що включає в себе будівництво нового заводу в Литві і розширення діяльності групи в Україні.

“Метою даної програми розширення є задоволення зростаючого внутрішнього попиту, а також географічна диверсифікація продажів зі стратегічною метою стати однією з провідних компаній з виробництва кормів для домашніх тварин в світі. Будівництвом заводу в Литві” Кормотех “створить нову базу на загальному ринку ЄС і забезпечить собі кращий доступ до країн ЄС, а також на більш віддалені експортні ринки в таких регіонах, як Латинська Америка “, – зазначає банк.

Передінвестиційний юридичний аналіз цього проекту частково фінансується з Загального фонду технічного співробітництва Японії та ЄБРР.

В рамках проекту “Кормотех” також підтримає розширення спеціалізованого ветеринарного навчання по всій Україні з метою покращення можливостей працевлаштування для молодих професіоналів з віддалених регіонів.

Як повідомлялося, “Кормотех” в 2018 році почав будівництво заводу з виробництва кормів в Литві. Планові потужності – 5 тис. Тонн мокрих кормів на рік.

“Кормотех” експортує продукцію в 25 країн, в тому числі до Франції, Естонії, Нідерланди, Словенію, Польщу. Потужності підприємства включають два заводи з виготовлення сухих і вологих кормів у Львівській області. Компанія виробляє продукти для кішок і собак під власними брендами Optimeal, “Клуб 4 лапи” (ТМ “Мяу!” Та “Гав!”) І по напрямку private label.

Кінцевими бенефіціарами “Кормотех” є Олена та Ростислав Вовк.

За інформацією ЄБРР, “Кормотех” є одним з трьох найбільших виробників кормів для домашніх тварин в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *