ЄБРР може надати EUR53 млн кредиту “Укрпошті” під держгарантії на модернізацію логістики

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може виділити АТ “Укрпошта” до EUR53 млн кредитних коштів під держгарантії на закупівлю і обладнання пересувних відділень, створення автоматичних сортувальних центрів у Києві, Львові та Дніпрі.

Згідно з повідомленням банку на сайті, затвердження проекту заплановано на 30 вересня 2020 року.

Перший транш на суму до EUR23 млн буде спрямовано на придбання і оснащення поштових фургонів для розміщення в сільських районах по всій країні, другий транш на суму до EUR30 млн – на розвиток сучасних автоматичних сортувальних центрів у Києві, Львові та Дніпрі, а також на розвиток пов’язаної мережі регіональних сортувальних складів.

За даними ЄБРР, загальна вартість проекту складе EUR102 млн, з них кредит банку – EUR53 млн, кредит Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) – EUR30 млн і власні кошти клієнта – EUR19 млн.

Як повідомлялося, ЄІБ надасть фінансування в розмірі на EUR30 млн на модернізацію логістичної мережі “Укрпошти”, включаючи інвестиції в нові сортувальні вузли та склади, а також інвестиції в відповідну ІТ-інфраструктуру. Відповідний проект рада директорів ЄІБ схвалив 15 травня 2020 року.

Як повідомлялося, згідно з фінпланом “Укрпошта” планує залучити в 2020 році кредитні ресурси в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і в ЄІБ на суму 1,722 млрд грн під реалізацію проектів “Сільське відділення” і “Логістична мережа”, але сплата відсотків по ним не планується в 2020 році за умовами кредитного договору.

“Укрпошта” у 2020 році планує запустити пересувні відділення в п’яти областях, а до 2024 року – вийти на прибуток більше 1 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *