ЄБРР і ЄС запустили платформу для підтримки українських МСП в рамках ініціативи EU4Business

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) і Євросоюз (ЄС) за погодженням з урядом України запустили цифрову платформу підтримки українських малих і середніх підприємств (МСП) Merezha в рамках ініціативи EU4Business для розширення можливостей розвитку бізнесу.

“Українські МСП зможуть зареєструватися в режимі онлайн і отримати миттєвий доступ до зареєстрованих експертам, тематичних досліджень, бібліотеці бізнес-рішень і корисним даних, які необхідні для планування та розвитку їх діяльності”, – повідомляється на сайті ЄБРР.

Банк уточнив, що експерти і центри підтримки бізнесу, які планують надавати свої послуги через платформу, повинні представити тематичні дослідження, що стосуються успішно реалізованих проектів, опис їх послуг та іншу відповідну інформацію. В даний час на платформі зареєстровані 23 експерта.

“Український бізнес зможе вибрати відповідних експертів для своїх цілей, застосовуючи необхідні фільтри і переглядаючи базу даних зареєстрованих консультантів”, – уточнив ЄБРР.

На платформі планують впровадити розділ “запитаєте експерта”, а також спеціальний аналітичний інструмент, призначений для моніторингу поширених проблем бізнесу і моделей їх вирішення, що, крім іншого, допоможе в розробці нових продуктів для підтримки МСП, повідомляється на сайті банку.

Експерти ЄБРР очікують, що Merezha буде залучати до 30 тис. Відвідувачів щомісяця. У другому кварталі 2020 року ці фірми планують забезпечити доступ до платформи і іншим учасникам ринку: бізнес-асоціаціям, акселератору, постачальникам грантів і іншим.

“У майбутньому онлайн-платформа Merezha планує відкрити доступ до даних про стан малого і середнього бізнесу в Україні, сформувати культуру ведення бізнесу, збільшити кількість перевірених, надійних експертів і підвищити загальний рівень консалтингу”, – повідомляється на сайті Merezha.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *