ЄБА побоюється відновлення перевірок під час карантину для агресивного наповнення бюджету

Європейська бізнес асоціація (ЄБА) побоюється відновлення податкових перевірок під час карантину з метою агресивного наповнення бюджету, повідомила асоціація в прес-релізі в четвер.

“Бізнес-спільнота закликає Верховну Раду утриматися від введення норм, які можуть стати додатковим інструментом тиску на бізнес. Так, важливо не допустити скасування мораторію на перевірки до закінчення дії карантину, щоб компанії могли і далі працювати і шукати можливості вистояти в цей непростий час” , – вказує ЄБА.

“Дуже сподіваємося, що голос бізнесу буде почутий, і ми всі продемонструємо, що є цивілізованою європейською країною, яка підтримує, а не ще більше блокує роботу бізнесу в період кризи”, – додали в асоціації.

За даними ЄБА, побоювання бізнесу пов’язані з поширенням у ЗМІ інформації про те, що СБУ звернеться до комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики з вимогою розглянути питання про відновлення податкових перевірок. Крім цього, скасування мораторію на перевірки під час карантину міститься серед пропозицій законопроекту №4101.

“Так, у компаній-членів асоціації є побоювання, що як наслідок впровадження подібних пропозицій державні контролюючі органи потенційно будуть змушені виконувати завдання по агресивному залученню коштів до бюджету”, – вказала ЄБА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *