Японська компанія замінила на своєму головному складі людей роботами

На основному складі компанії Uniqlo в Токіо (Японія) дворучні роботи замінили 90% співробітників.

Як повідомляє Financial Times, Fast Retailing, яка є материнською компанією Uniqlo, співпрацює з японським стартапом Mujin, який випускає дворічних роботів. За даними видання, ці машини можуть переносити тяжкості, підбирати футболки і упаковувати їх у коробки.

У Uniqlo відзначають, що поява таких роботів є останнім кроком до повної автоматизації процесів на складах рітейлера в Японії. Згодом вони мають намір використовувати роботів і в інших країнах.

“Наймати працівників стає важко. Важче, ніж здається більшості людей. Ми повинні бути на передньому краю інновацій, продовжувати пробувати і помилятися, тому що тільки компанії, які зможуть оновити свої бізнес-моделі, виживуть в майбутньому”, – розповів виконавчий віце-президент Fast Retailing Такуя Джимбо.

У компанії також повідомляють, що Uniqlo вирішила використовувати андроїди через брак робочої сили в Японії, яка пов’язана з низькою народжуваністю і швидким старінням населення країни.

За даними Національного інституту народонаселення та соціального забезпечення, до 2065 року населення Японії зменшиться приблизно зі 127 млн ​​до 88 млн осіб.

Останні дані Міністерства внутрішніх справ і комунікацій країни говорять про те, що кожна п’ята людина в Японії зараз – старше 70 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *