Як зміниться м’ясної бізнес після коронавируса?

Коронавірус змінив деякі аспекти виробництва та маркетингу продуктів харчування. Багато компаній вводять нововведення пов’язані з технологіями переробки, умовами роботи і послугами, щоб пристосуватися до ситуації, що склалася.

Про це пише meatpoultry.

Наприклад, в Tyson Foods Inc. вже почали пристосовуватися до нових умов. Так, на м’ясопереробних заводах компанії відбулося змішання графіків роботи, притримування соціальної дистанції, установка перегородок робочого простору і посилене використання засобів індивідуального захисту. Співробітники проходять регулярне тестування на наявність вірусу і сканування температури. У Tyson Foods збираються використовувати температурні сканери в довгостроковій перспективі, наприклад в період сезонного грипу.

Виконавчий президент Tyson Foods Семюель Дін Бенкс, заявив, що переклад деяких підприємств громадського харчування на роздрібну торгівлю може мати довгострокові наслідки.

Великий переробник курятини House of Raeford обслуговує ринок громадського харчування, і з його раптовою зміною зіткнувся з проблемою закриття основних каналів збуту для своєї продукції. Тепер же, компанія продає курку безпосередньо споживачам в населених пунктах поряд з її переробними заводами.

Baldor Specialty Foods робить аналогічні зусилля в рамках своєї програми доставки додому. При мінімальному замовленні в $ 250 споживачі можуть вибирати з асортименту фірмових товарів. Така акція повинна підвищити інтерес до продукції в сфері роздрібної торгівлі.

Наслідки COVID-19 будуть тривалими і, для багатьох, глибоко негативними. Але для деяких компаній уроки, витягнуті під час кризи, можуть намітити курс до майбутньої вигоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *