Як у Amazon: “Інтерпайп” оцифрував склади

Система управління складом WMS (Warehouse Management System) створена, щоб скоротити час відвантаження готової продукції клієнту будь-яким видом транспорту, повідомляє прес-служба “Інтерпайп”. Після її впровадження підхід до відвантаження повністю змінився: підготовка до неї починається з першого пакету, який вийшов з лінії, а в момент постановки транспорту замовлення повністю готовий до відвантаження.

Тепер на пошук потрібного пакету труб йде кілька хвилин, а час простою машин скоротилася з 67 до 22 годин. У денний же час автомобілі встигають завантажитися за 6-8 годин.

Інвестиції в проект, що стартував в червні 2019 го, склали $ 178 тис.

Система враховує відразу сім факторів, які формують транспортні партії для європейського ринку. Це дані про вантажоодержувача, місто доставки, умови поставки (Інкотермс), наявність броні від клієнта, тип упаковки, тип перевезення (контейнер / немає) і заборона змішування на проектні замовлення. Для порівняння, ринку України важливі лише перші три критерії.

“Система Smart-складів – це безпрецедентне явище для нашої компанії. Раніше все наше взаємодія зі складами зводилося до загального обліку з наступним пошуком кожного пакету перед відвантаженням і, часто, неточностями в комплектації транспортних партій, – говорить Денис Морозов, директор з економіки та фінансів “Інтерпайп”. – Тепер же ми отримали саме систему управління рухом кожного пакету, починаючи від фінішних ліній і закінчуючи будь-яким з 619 кишень всіх складів зберігання готової продукції. Нам вдалося розробити систему, яка з Іраета і аналізує дані і приймає рішення в реальному часі, з огляду на всі відхилення і навіть помилки персоналу. Подібні системи є у великих торгово-логістичних компаній, таких як Amazon “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *