Ягідки в майбутньому сезоні планує подвоїти виробництво лохини

СПК «Ягідки» планує продати в майбутньому сезоні близько 45 т лохини всередині країни і 45 т відправити на експорт. При цьому орієнтуватися будуть не на великих і відомих покупців, а на локальний нішевий ритейл в Нідерландах, Німеччині, Великобританії.

Про це розповів співвласник і керуючий партнер СПК «Ягідки», керівник ферми BigBlue Олег Науменко під час Міжнародного форуму «S-FRUIT TRANSFORMATION 2020».

«У минулому сезоні ми експортували 30 т ягоди і 10 т продали всередині країни. Хочу зазначити, що продавати на внутрішньому ринку сподобалося значно більше, ніж експортувати. Навіть незважаючи на те, що в Україні купівельна спроможність падає, але при цьому зростає популяризація самої продукції. І це такий резонанс, коли обсяги продажів збільшуються через те, що ягоду дізнаються, але люди в країні стають все біднішими », – вважає Олег Науменко.

За його словами, в певний момент настане точка, коли на внутрішньому ринку виробникам ягід стане тісно, ​​і це трапиться в найближчі кілька років.

«Тому ми, навіть виробляють невеликі обсяги продукції, намагаємося знайти запасний вихід на інші ринки збуту», – зазначає Олег Науменко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *