Яблука за тиждень підскочили в ціні на 25%

Торгівля на українському ринку яблук дещо активізувалася на минулому тижні – представники оптових компаній збільшили обсяги закупівель.

Про це йдеться в повідомленні EastFruit.

«При цьому пропозиція яблука високої якості на ринку досить обмежено, що також сприяє зростанню цін на дану продукцію. Багато садівники на даний момент пропонують в продаж в основному продукцію, якість якої почав погіршуватися внаслідок тривалого зберігання », – пояснюють аналітики.

Як результат, з початку минулого тижня мінімальні ціни на яблуко в Україні зросли в середньому на 25%. Сьогодні місцеві садівники готові продавати яблука не дешевше 10-17 грн / кг ($ 0,35-0,60 / кг) в залежності від калібру і сорти, причому вони відзначають, що найбільшим попитом користуються сорти «Айдаред» і «Голден».

За словами ключових гравців ринку, пропозиція місцевого яблука продовжує поступово скорочуватися. Багато українських садівники вже фактично завершували поточний сезон реалізації даних фруктів. Крім того, в продаж вже практично не надходять яблука сорту «Гала», все це в результаті і призвело до підвищення відпускних цін в даному сегменті.

Також варто відзначити, що на даний момент місцеве яблуко в Україні вже коштує в середньому на 11% дорожче, ніж у другій половині січня 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *