WOG виділить бізнесу площі на своїх АЗС під торгівлю

У тестовому режимі на окремих АЗК мережі WOG під торгові стенди товарів малого і середнього бізнесу компанія надасть торгові площі 6-8 кв метрів на різних автозаправках.

Про це пише RAU.

В рамках даної ініціативи на АЗК вже з’явилися такі товари, як: свіжі хлібобулочні вироби, спортивне і здорове харчування, охолоджені кавові напої, свіжі квіти, корм для тварин, іграшки для дітей, сонцезахисні окуляри та інші товари.

“У такий складний для бізнесу час ми повинні об’єднувати зусилля для того, щоб малий і середній бізнес, за яким карантин вдарив відчутно, мав можливість працювати. Адже більшості підприємців, які працювали в сфері обслуговування та продажу товарів, довелося закрити свої заклади, відправити у відпустки , а то і звільнити працівників. а це все долі – як бізнесу, так і окремо взятої людини. Саме тому ми вирішили діяти і ввели програму взаємодопомоги, яка допоможе окремим компаніям легше пережити наслідки карантину “, – коментує директор дирекції з управління магазинами мережі WOG Павло Шибаєв.

Мережа АЗК WOG продовжує роботу в цьому напрямку і запрошує зацікавлених представників МСБ підключитися до програми взаємодопомоги в період карантину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *