Windrose хоче зайняти половину ринку внутрішньоукраїнських авіаперевезень

Авіакомпанія Windrose Airlines планує зайняти більше 50% ринку внутрішніх авіаперевезень і має намір перевезти в 2020 році не менше 250 тисяч пасажирів.

Про це генеральний директор Windrose Володимир Каменчук розповів в інтерв’ю виданню ЦТС.

За його словами, бажання розвинути якість внутрішніх авіаперевезень і підняти культуру споживання цих послуг і стало причиною відкриття рейсів між Києвом, Харковом, Дніпром, Львовом, Одесою та Миколаєвом.

З усіх аеропортів, які є в розкладі компанії – “Дніпро”, “Львів”, “Одеса”, “Харків”, “Миколаїв”, пізніше “Івано-Франківськ”, “Кривий Ріг” – можна буде долетіти в інше місто з пересадкою в аеропорту “Бориспіль”.

В аеропорту Бориспіль будуть думати про те, як створити зону для трансферу внутрішніх транзитних пасажирів рейсів, але поки пасажирам доводиться проходити подвійний контроль при пересадці.

Також директор Windrose повідомив, що під льотну програму компанія має намір поповнити свій флот турбогвинтовими літаками ATR72-600. Планується отримати в березні – травні чотири літаки в конфігурації 72 крісла кожен, до кінця року – п’ятий літак і ще три літаки навесні 2021 року.

Літаки Embraer 145 авіакомпанія буде використовувати до осені 2021 року, а також планується найближчим часом поповнити парк двома літаками А320 / 321.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *