Wargaming вже перевезла з Мінська до Києва до 300 співробітників

Розробник популярної гри World of Tanks Компанія Wargaming, основний офіс якої знаходиться в Мінську, перевезла до Києва близько 200-300 співробітників.

Про це з посиланням відразу на кілька джерел повідомляє AIN.ua. Сама ж компанія офіційно не підтверджує, але і не спростовує таку інформацію.

Поки невідомо, чи залишаться ці співробітники працювати в Києві на довгий час або повернуться до Мінська. Всього в мінському офісі Wargaming працює близько 2 тисяч осіб.

Також, за даними джерел, компанія планує перевезти до Вільнюса близько 500 співробітників з сім’ями.

Нагадаємо, що напередодні Міністерство закордонних справ Білорусі обурилося продовженням Україною терміну перебування для білоруських айтішників.

Відзначимо, що масовий переїзд білоруських IT-фахівців пов’язаний з політичною кризою в Білорусі, що вилилися в пригнічуване владою масове протестний рух проти багаторічного лідера країни Олександра Лукашенко після президентських виборів 9 серпня. На них, як стверджують його противники, він насправді програв, не дивлячись на заявлену перемогу з 80% голосів.

2 жовтня президент Володимир Зеленський підписав указ №420, що стосується продовження терміну можливого перебування в Україні висококваліфікованих білоруських фахівців, зокрема IT-сфери, до 180 днів протягом року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *