Вперше за 40 років в світі знижується споживання цукру

Уряду і служби охорони здоров’я багатьох країн протягом багатьох років намагалися і так і не змогли змусити світ споживати менше цукру. Однак пандемія коронавируса різко все змінила і викликала раптове зниження споживчого попиту на продукти з високим вмістом цукру.

Про це повідомляє BNN Bloomberg.

Згідно з даними Czarnikow Group, глобальне закриття закладів громадського харчування, спортивних арен і кінотеатрів означає, що в цьому сезоні попит на цукровмісні товари впаде вперше за чотири десятиліття. Так, продажу напоїв і кондитерських виробів від Coca-Cola Co і Nestle SA, вже впали. Хоча економіка починає відновлюватися, поки неясно, як швидко відновитися колишній попит.

Источник фото: bnnbloomberg.ca – Впервые за 40 лет в мире наблюдается существенное снижение потребления сахара
Джерело фото: bnnbloomberg.ca – Вперше за 40 років у світі спостерігається істотне зниження споживання цукру

«Зазвичай споживання поза домом більше, – каже аналітик з Czarnikow Group Бен Сід, в Лондоні, – Якщо ви підете в кіно, ви, ймовірно, з радістю вип’єте літр, або навіть більше, газованої води, поки дивіться фільм. У той час, як люди не так схили споживати таку ж кількість солодких напоїв в домашніх умовах, при перегляді Netflix ».

Цукрова промисловість уже була в складній ситуації, однак пандемія її посилила. В останні роки зростання попиту, в значній мірі обумовлений країнами, що розвиваються, сповільнилося, оскільки законодавці з Південної Африки і Таїланду обкладали податком солодкі напої, а медичні групи закликали людей скорочувати споживання вуглеводів через проблеми з ожирінням.

Источник фото: bnnbloomberg.ca – Резкое снижение потребления сахара произошло в апреле 2020 года
Джерело фото: bnnbloomberg.ca – Різке зниження споживання цукру відбулося в квітні 2020 року

Тільки за перші три тижні квітня обсяги продажів Coca-Cola впали приблизно на 25%, і компанія заявила, що вплив пандемії на другий квартал буде істотним. PepsiCo Inc також очікує, що виручка в другому кварталі впаде.

Источник фото: bnnbloomberg.ca – Страны, которые потребляли сахара больше в всего в 2019-2020 годах
Джерело фото: bnnbloomberg.ca – Країни, які споживали цукру більше в всього в 2019-2020 роках

За даними компанії Czarnikow Group споживання цукру скоротиться на 1,2% до 169,9 млн т в цьому сезоні. Аналітики з уряду США і Citigroup Inc також бачать падіння попиту. Міжнародна організація по цукру заявила, що криза знищила більшу частину прогнозованого зростання споживання в 2020 р, і можуть послідувати великі втрати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *