Вперше в історії: Україна відправила танкерну партію соняшникової олії в США

Оператор річкового танкерного флоту компанія United Barge успішно здійснила чергову перевезення 5 тис. Т соняшникової олії між портами Дніпро і Миколаїв.

Як говориться в повідомленні компанії, перевезення виконувалася для компанії Bunge, призначення – Новий Орлеан, США.

Середня швидкості навантаження склала 150 т / год з урахуванням часу витраченого на розмін барж. Це був перший в історії випадок, коли танкер був повністю занурений маслом баржами.

«Відвантаження в США з України це велика рідкість, а відвантаження рафінованого соняшникове масла танкерного партією і зовсім трапилася вперше. Морське ланка перевезення здійснено танкером компанії Stolt, однією з найбільших танкерних компаній світу, з флотом більше 150 танкерів. Стандарти безпеки компанії Stolt беспрецендентая високі, і компанія United Barge змогла повністю задовольнити вимогам судновласника до безпеки вироблених перевантажувальних робіт і безпечної швартування, адже безпека, екіпажу, вантажу та навколишнього середовища для нас є пріоритетом », – відзначають в компанії.

Уточнюється, вцілому в січні-липні 2020 року United Barge перевезла Дніпром 100 тис. Т масла, завдяки чому на дороги України не виїхало 2800 автоцистерн.

Для довідки: компанія United Barge створена в 2019 році для управління абсолютно нової логістичної ланцюжком постачання харчових рослинних масел по річці Дніпро та Південний Буг. Оперує флотом з 7 самохідних танкерів і однієї несамохідної наливний баржі, сумарна дедвейтом 23 тис. Тонн.

Все танкера класифіковані РСУ (Регістром Судноплавства України) і ходять під Українським прапором, пройшли ремонт і переобладнання під рекласифікацію згідно вимог РСУ на українських судноремонтних підприємствах. На підприємстві впроваджена і діє система управління безпекою мореплавства згідно вимог МКУБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *