Володимир-Волинська птахофабрика відклала запуск переробного комплексу

«Володимир-Волинська птахофабрика» переглянула строки здачі нового переробного комплексу «Епікур» через коронавируса.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповіла голова наглядової ради акціонерів «Володимир-Волинської птахофабрики» Аліна Сич, повідомляє AgroTimes.

«У нас зараз реалізується великий проект – будівництво нового переробного комплексу« Епікур »вартістю понад € 38 млн. Це серйозна інвестиція в регіоні, але в той же час реалізація подібних проектів вимагає стабільності в країні, – зазначила вона. – Через введення карантину перше, що сталося, – знизилися темпи будівництва цього комплексу. Ми змушені були переглянути терміни здачі в експлуатацію. Проаналізувавши витрати, ухвалили вольове рішення залишити тільки проекти, необхідні для життєдіяльності птахофабрики ».

За словами Аліни Сич, скоротилося фінансування декількох проектів, решта були оптимізовані.

«План розвитку підприємства полягає в тому, що ми повинні завершити будівництво забійного цеху, що дозволить вийти на європейський ринок, – зазначила вона. – Але хочемо не просто вийти з валовий курятиною, якій і так багато, тому Україна вже давно сприймають як серйозного гравця на ринку курятини в Європі. Тому сьогодні ведемо переговори з європейськими компаніями, щоб виходити на їх ринок з продукцією без антибіотиків. Для себе бачимо велику перспективу зростання в цьому напрямку ».

Для довідки: «Володимир-Волинська птахофабрика» займає близько 5% українського ринку курятини. Інфраструктура фабрики складається з 100 пташників, забійного цеху і комбікормового заводу. Голландський інвестиційний фонд Safedam став акціонером «Володимир-Волинської птахофабрики», викупивши 23,76% акцій підприємства.

У 2017-2018 роках група інвестувала понад $ 1,5 млн в технологію, в обладнання, в розробку і просування бренду «Епікур».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *