“Vodafone Україна” розмістила 5-річні єврооблігації на $ 500 млн під 6,2%

Інвестиційна група Dragon Capital виступила спільним лід-менеджером для ПрАТ “ВФ-Україна” (здійснює діяльність під брендом “Vodafone Україна”) при розміщенні 5-річних єврооблігацій на суму $ 500 млн, говориться в повідомленні Dragon Capital.

“Високий попит з боку інвесторів дозволив зібрати заявки на загальну суму понад $ 3 млрд і забезпечив можливість для” Vodafone Україна “залучити фінансування з купоном 6.2%”, – наголошується в повідомленні.

Випуск в форматі 144A / Reg S маркетувати серед міжнародних інвесторів в Європі і США.

Емітентом облігацій виступив VFU Funding PLC, євробонди розміщені терміном на п’ять років з дворічним опціоном. Майданчик лістингу – Euronext Dublin (GEM).

Як наголошується в повідомленні Dragon Capital, кошти від розміщення єврооблігацій будуть спрямовані на рефінансування короткострокового кредиту на суму $ 464 млн, а також на загальні корпоративні цілі.

Як повідомлялося, NEQSOL Holding через OOO Telco Solutions and Investments, підконтрольну Bakcell, в минулому році підписав угоду з ПАТ “МТС” про покупку її телекомунікаційного бізнесу в Україні. Угода з купівлі “Vodafone Україна” була закрита в кінці грудня 2019 року зі залученням фінансування J.P. Morgan і RBI, ціна склала $ 734 млн, включаючи відкладений платіж на суму близько $ 84 млн.

У квітні 2019 року ПрАТ “ВФ-Україна” випустив єврооблігації на суму EUR90 млн з купонним доходом 9,2% річних. Доходи від їх розміщення оператор планував використовувати в основному для придбання ліцензій LTE і частково для будівництва мережі.

Група компаній NEQSOL Holding, згідно релізу, має більш ніж 25-річний досвід роботи в різних галузях і країнах. Її діяльність охоплює нафтогазову, телекомунікаційну, високотехнологічну та будівельну галузі в Великобританії, США, Туреччині, Азербайджані, Казахстані, ОАЕ, Бангладеш. Група увійшла в телекомунікаційну галузь на початку 2000-х. Компанії, що входять до групи, надають послуги мобільного зв’язку, міжнародного транзиту і продажу оптового інтернету, послуги з виділеним лініям, послуги дата-центру та ін.

Бізнесмен Гасанов є засновником і 100% -ним власником групи компаній NEQSOL Holding, в тому числі компаній Nobel Oil Services (UK) Limited, Nobel Oil E & P (UK) Limited (торговельне найменування Nobel Upstream), Bakcell ТОВ і Norm ВАТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *